jbl

Shitet nga: jblx100 22 Korr 10:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ-paisje
kerkoj sketnica 1she per jbl x100 kush ka let em shrkun +38349233640
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim