Lem ital.12 me sllev zeck

Shitet nga: Dj 18 Shk 18:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Gjakovë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ-paisje
Dy lema prodhim italian
Edhe nje sllev zeck prodhim gjerman
Shiten per 600 ero komplet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim