Muzik - Bass B&S 15" & Eminence 15"

Shitet nga: Ismet 07 Tet 21:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 20 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Gjakovë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ-paisje
Kemi Basa 15" B&S dhe Eminenca 15" RMS 600 wat, Power 1200 wat copa.
Jane ne gjendje te rregullt, kemi edhe gjera tjera muzikore.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim