Muzik - Behringer 15"

Shitet nga: Ismet 07 Tet 21:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ-paisje
2 Altoparlanta 15" 800 wat copa.
Jane ne gjendje shume te rregullt, kemi edhe gjera tjera muzikore. Çmimi sipas marreveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim