Muzik - Harmonik HOHNER NORMA III

Shitet nga: Ismet 07 Tet 21:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 13 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Gjakovë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ-paisje
Eshte ne gjendje te rregullt dhe shume profesionale.
Kemi edhe shume gjera tjera muzikore.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim