muzik

Shitet nga: mentor 30 Sht 13:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 20 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Gjakovë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ-paisje
Shes zvishnikat 2 copaa te interesuarit let tlajmronen 049818785/045292717
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim