paisje per dj

Shitet nga: mentor 07 Tet 15:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 350 EUR

Komuna: Gjakovë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ-paisje
Shes tekniken per dj 2 Basbina 800 Wat ContProgram1600 Watts
2 Zvoshnika si dhee nje Sllev 2400 wat
Te interesuarti let tlajmron ne numra telefoni Viber --->045292717 si dhee 044407268
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim