Pajisje muzikore 4 stuba

Shitet nga: Andi 24 Jan 16:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ-paisje
4 stuba ne gjendje te rregull
Jan italian RCF 4× 200W.

Qmimi me marrveshje

Whatsapp ose Viber
Nr.. +38649100947
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim