RCF JO DYNACORD

Shitet nga: privat 01 Gush 15:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ-paisje
RCF NXL 23A 4 SATILITA 2 BASA RCF NX S-25 A BOXSAT PO SA KAN ARDHUR PREJ GJERMANIJE DHE SE JANE SHUME TE RUJTURA SI TE JEN TE REJA PER ME TEPER NE TEL:044 129 098
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim