Shes aksjon

Shitet nga: Dj remi 16 Gush 10:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 46 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Gjakovë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ-paisje
Shes dy 15
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim