shes ndroi krosoverin brehinger ultramizer pro

Shitet nga: feliks 06 Pri 20:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 16 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Gjakovë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ-paisje
ne gjendje shum tmir
ndrim mikrofon ajror ose pilot cfar do firme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim