shes ndroi mikset dynacord

Shitet nga: dj 26 Tet 21:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 50 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

380 EUR

Komuna: Gjakovë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ-paisje
shes mikset dynacord ps2000 16 kanalshe mikseta o ne gjendje super te mir cdo gje funksional echo hall te gjitha ndrim i mundshem me mikseta me te voglaa info 049 828815 ose fb feliks dj crystal
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim