Shes URGJENT zerim EV dhe JBL

3 099 EUR

3 500 EUR

Shitet nga: Arsim Shabani 22 Pri 20:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gjakovë
2 Basbina 18" 4 OHM JBL MPro Made in USA;
2 Satelita 15" 8 OHM JBL MPro Made in USA;
2 Satelita 15" 3 Sistem 500-1000 Watts;
2 Satelita 12" 300 Watt - Te kombinuar. Kutiat Max, pjeset Ev;
1 Slave Behringer EP 4000-2x2000 Watts Made in USA;
Si dhe te gjitha kabllat e pajisjeve;
Te gjitha Paisjet jan ne gjendje te rregullt dhe te gatshme per pune.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione