Shiten 2 satelita YAMAHA

Shitet nga: music 10 Gush 13:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ-paisje
Shiten 2 satelita YAMAHA te ardhun nga Zvicra ne gjendje shum te rujtun tip top..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim