Shitet ndrohet

Shitet nga: Feliks 28 Gush 10:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Gjakovë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ-paisje
Shes sllewin Hollywood 2×1000
Ne gjendje tmir
Ndrim me satilita 12-15
Ose me Kutija te thata Plastika ose Drunit info viber +38349828815
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim