Shitet zvoshnik shum i mir

Shitet nga: Fitim 04 Sht 00:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Gjakovë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ-paisje
Shitet zvoshniki shum i mir pa mikset vetem njeher e kam perdor ne kanagjegj. Punon perfekt! Ka shum za te madh.Shitet urgjent!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim