Sllev

Shitet nga: Jeton 10 Maj 17:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Gjakovë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ-paisje
Shitet sllevi ne gjendje perfekt pak i perdorur qmimi 500€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim