Teknik Muzikore - Ampliferi TOA P150D 1500 wat

Shitet nga: Ismet 07 Tet 21:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ-paisje
Eshte ne gjendje te rregullt, punon ne 8 ohm, 4 ohm, 2 ohm
Kemi edhe gjera tjera muzikore.
Ju mirepresim, 044270160
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim