Teknik Muzikore - AUTOCOM PRO - XL MDX 1600

Shitet nga: Ismet 07 Tet 21:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ-paisje
Per rregullim, filtrim te zerit, per sinta, mikset, laptop etj dhe per mbrojtjen e tyre.
Ju mirepresim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim