Teknik Muzikore - INTELLIGATE XR 2000

Shitet nga: Ismet 07 Tet 21:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ-paisje
Per mbrojtje te teknikes dhe perforcim e rregullim te zerit dhe per mbrojtje te miksetes, slevit dhe altoparlantave.
Ju mirepresim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim