Teknik Muzikore - Mikseta INKEL MX991 me efekte

Shitet nga: Ismet 07 Tet 21:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ-paisje
Eshte ne gjendje te rregullt dhe me efekte eho-hall.
Ju mirepresim: 044270160
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim