Teknik Muzikore ne shitje

Shitet nga: Ismet 07 Tet 21:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ-paisje
2 Altoparlanta BST 15" 1200 wat.
Jane ne gjendje te rregullt, gjithashtu kemi edhe gjera tjera muzikore.
Mob: +38344270160
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim