Teknik Muzikore ne shitje

Shitet nga: Ismet 07 Tet 21:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ-paisje
2 Basbina PEAVEY 15" 1000 wat.
Jane ne gjendje te rregullt, gjithashtu kemi edhe gjera tjera muzikore.
Mob: +38344270160
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim