Teknik Muzikore - ULTRAFEX PRO EX 3200

Shitet nga: Ismet 07 Tet 21:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ-paisje
Crosover/ekullaizer dhe surround, per rregullim te basave dhe satelitave si dhe surround per zerim.
Kemi edhe gjera tjera muzikore, ju mirepresim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim