Teknik Muzikore - VIRTUALIZER PRO DSP 2024P

Shitet nga: Ismet 07 Tet 21:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ-paisje
24 Bit multi 400 kanale digital.
Crosover dhe ekulaizer digjital, per ndarje te basit dhe satelitit dhe ekulaizer per rregullim te toneve te zerit, per mikrofon, sint dhe shume efekte tjera digjitale.
Eshte ne gjendje te rregullt.
Kemi edhe gjera tjera muzikore, ju mirepresim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim