teknik

Shitet nga: ani 10 Qer 20:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR   900 EUR

Komuna: Gjakovë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ-paisje
shes 2 satelita mc crypt
mikseten sllevin
te sapo ardhur nga gjermania
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim