teknik

Shitet nga: ani 08 Nën 18:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

700 EUR   900 EUR

Komuna: Gjakovë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ-paisje
shes komplet tekniken e sapo ardhur nga gjermania
2 satelita
sllev
mikseta

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim