Traktor audio 2

Shitet nga: Traktor 03 Shk 18:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ-paisje
Shitet kartela traktor audio 2 e pa perdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim