Zerim dhe Paisje Muzikore per DJ dhe Muzikanta

Shitet nga: Naser Shala 16 Tet 12:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Gjakovë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ-paisje
Paisje Muzikore per DJ dhe Muzikanta Komplet:
2 Basa (Basbina) + 4 Satelita + Mixet Dynacord1 PowerMate1000 + Sllevi markes Kloze + 1 Mikrofon Shure + Kabllet komplet.
(Paisjet nuk ndahen shiten komplet siq jan ne foto dhe jan te gatshme per pune)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim