ZERIM JLB, Basbina DAS

Shitet nga: Beni 24 Qer 00:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 33 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

250 EUR   300 EUR

Komuna: Gjakovë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ-paisje
Bassbina Jlb 250 euro
Bass Das 18.inc 150 euro
Monitor Jlb,12inch 250 euro
Monitor jlb 15 inc 170 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim