Zerim per dj

950 EUR

Shitet nga: mentor 10 Pri 22:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gjakovë
shitet zerimi per dj ne gjendje te rregullt ne foto jan Basbinat 1600 wat Sllevi 2400 wat si dhe dy Satilita ka 500 wat jan ne gjendje te rregull i shes per arsyne se nuk i perdori Kam edhe gjera tjera complet tekk te interesuarti te lajmrohen ne wwhatsup ose wiber +37745292717 faliminderit per mirkuptim
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione