zvuqnik

Shitet nga: xeni 17 Tet 08:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

30 EUR   50 EUR

Komuna: Gjakovë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ-paisje
asht 80 cm punon mir mundesh me perdor edhe per automobil
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim