Bose QuietComfort 35 (Series I) Wireless Headphone

Shitet nga: Urim 06 Tet 12:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 33 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Gjilan
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ-paisje
Shiten kufjet:
Bose QuietComfort 35 (Series I) Wireless Headphones, Noise Cancelling

-Ne gjendje te rregullt, posedojn kabllen per charging dhe kabllen Aux. Baterin e mbajn deri ne 20H si dhe qanten..

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim