dynacord corus line dhe acus line

Shitet nga: luli 25 Sht 15:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 51 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

390 EUR   440 EUR

Komuna: Gjilan
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ-paisje
shiten kutijat dynacord dy copa corus line dhe dy copa acus te zbrasta ose te plota me komponente electro voice te rujtun shumë info tel 044176797 qmimi per te zbrasta
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim