dynacord

Shitet nga: luli 25 Sht 15:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ-paisje
shiten boksat dynacord dy sistem me bas electro voice proline 400watt toni i nalt dh3 dhe krosover ev ne gjendje te rregullt pune info 044176797 dhe viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim