Instrumente muzikore

Shitet nga: Zerim 31 Gush 22:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 92 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Gjilan
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ-paisje
Shes tu kutija firmes general te ardhura nga italija ngjendje temir aktiva bojn per dj edhe ni mikset kater kanalsh tegjidha 700 ero
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim