mikrofon senheiser

Shitet nga: luli 25 Sht 15:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 29 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

220 EUR   270 EUR

Komuna: Gjilan
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ-paisje
shitet mikrofoni info 044176797 dhe 046107327 z mobile
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim