numark pro 3 Dj mikset

Shitet nga: roni 07 Tet 14:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 26 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

199 EUR   255 EUR

Komuna: Gjilan
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ-paisje
gjendje shum mir sikur e re numarak pro 3 shum pak e perdor ndrim nuk boj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim