pioner SR mikset DJ

Shitet nga: roni 29 Sht 02:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 85 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

650 EUR

Komuna: Gjilan
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ-paisje
mikset per dj firma pioneer ardhur nga ch gjenfje regullt shum e rujtun punon super ddj-sr dy kanale ka mundesi edhe me 4 me punu me to super me kofer vetin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim