Shiten Pajisje per DJ Pionir serato

Shitet nga: Buli 12 Sht 10:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

730 EUR   830 EUR

Komuna: Gjilan
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ-paisje
Shiten pajisjet per DJ pionir serato dy copa njo emadhe dhe njo e vogel prej ch kan ardhur 044 711 007 Buli Doberqan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim