Shiten

Shitet nga: Dardan 24 Sht 09:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 79 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Gjilan
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ-paisje
Shiten sllevat profesional ne gjndjet te regull jan pa asnje defekt.siq shihen ne foto i shes perpos mos perdorimit (TA2400wat) tjetri(VMB1600wat) flm per mirkuptim.Qmimi per Dyt 600€ per ma lir mos thirni.+38345331616
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim