Shitet CD Playeri Pioneer me 6 Cd nga zvicra i Ri

Shitet nga: Bashka 18 Sht 16:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

20 EUR   40 EUR

Komuna: Gjilan
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ-paisje
Shitet CD Playeri Pioneer me 6 Cd nga zvicra I ardhur ne gjendje te re. Kontakt viber +38344376920 gjilan qmimi 40.€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim