Shure pg beta 58

Shitet nga: Perparim 17 Sht 21:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 33 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Gjilan
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ-paisje
Shitet microfoni shure pg beta 58 100% origjinal në viber +38345561360 qmimi 270 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim