Shure PG42 USB

Shitet nga: Sam 12 Tet 20:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 28 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

215 EUR   370 EUR

Komuna: Gjilan
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ-paisje
Shes mikrofonin profesional per studio Shure PG42 USB
ne gjendje perfekte dhe cilesi te larte
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim