Sllev

Shitet nga: Dani 05 Tet 01:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 31 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

240 EUR

Komuna: Gjilan
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ-paisje
Shes sllevin impakt mk2 hollywood 1000 ngjendje te rregullt qet zo me kualitet te lart ndrrim vetem me playstation 4
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim