yamaha emx5016cf

Shitet nga: luli 25 Sht 15:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 72 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

550 EUR   680 EUR

Komuna: Gjilan
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ-paisje
shitet mikseta yamaha modeli emx5016cf me fuqi 2x500watt ne gjendje te rregullt teknike dhe shum e rujtun, e ka edhe koferin info 0038344176797
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim