Zerim

Shitet nga: Zerim 03 Sht 11:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 79 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Gjilan
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ-paisje
Shes dy kutija generall aktiva tardhuna prj italis
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim