Zmadhues Pioneer nga Zvicra per Dasma apo DJ 1500W

Shitet nga: Bashkim 10 Tet 11:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 46 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

350 EUR   495 EUR

Komuna: Gjilan
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ-paisje
Shiten kutia Pioneer nga Zvicra per Dj apo Restourante 1500.Watt origjinale mund te perdoret edhe neper Dasma qmimi 350.ero
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim