Dj,Energji ferizaj

Shitet nga: Dj,Energji ferizaj 18 Nën 23:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Kaçanik
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ-paisje
Bejm muzik ne dasma fejesa syneti party e tj per ma shumm info 046 11 22 07 ose 045 699 895
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim