Basbina 18

480 EUR

Shitet nga: Basbina18 23 Gush 13:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lipjan
Shiten basbinat 18 dynakord ne gjendje shum te mir kush a interesum lajmronu qesin bas teper te mir dhe te paqt pa tepija ja drunit shum te rujtme jan kan punu edhe live me ta muni mi provu qysh dush per qmim bajm edhe pak lshim dy copa jan ose veq kutijat e thata shiten
Basbina18
049948326
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione